Prva liga TK: Rainci nose tri boda iz Puračića, Mladost 78 ubilježila domaću pobjedu

Kalesija

Danas su igrani susreti drugog kola Prve kantonalne lige TK.

Ekipa Rainaca donijela je vrijedna tri boda sa gostovanja u Puračiću. Izabranici trenera Pilavdžića odigrali su veoma dobar meč i na kraju slavili sa 2:1. Strijelci za Raince bili su Zahirović u 72. i Kulašević u 89. minuti. Domaći tim je u posljednim momentima susreta uspio postići počasni pogodak.

Mladost 78 je na stadionu “Crni vukovi” upisala pobjedu protiv DSK-a iz Devetaka rezultatom 2:0. Oba pogotka na meču pala su u drugom poluvremenu, a strijelci su bili Imamović u 53. i Brđanović u 60. minuti.

Ekipa Krušika je ubilježila poraz na gostovanju u Dubokom Potoku. Iako u prvonlm poluvremenu nije bilo pogodaka, ekipa Ingrama je u drugom dijelu uspjela postići dva pogotka i ubilježiti pobjedu.

U 3. kolu Krušik u prvoj ovosezonskoj utakmici na domaćem terenu dočekuje Rudar Zagorje, Rainci su domaćini ekipi Slatine dok Mladost 78 gostuje u Solini.